Nasıl Kullanılır ?

Menülerden sol köşede bulunan  butonuna tıklayıp ücretsiz üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra sol üst köşede bulunan   alanından giriş yapınız. 

 

Karşınıza Üyelik onaylama ekranı gelecektir cep telefonunuza gelen SMS den Anahtar kodunuzu girerek üyelik onaylama işleminizi yapabilirsiniz. Bu işlem 1 kere yapılacaktır birdaha ki girişlerinizde onaylama işlemi olmaksızın kitaplara erişebilirsiniz.

 

Kitapları bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

Bu aşamada Dijital Kütüphane Yazılımını indirip yeni açtığınız bir klasöre kopyalayın. İndirdiğiniz dosya genellikle bilgisayarınızda bulunan indirilenler klasöründe bulunur. Uygulamayı çalıştırdığınızda sizden ANAHTAR KODU isteyecektir. Anahtar kod cep telefonunuza ya da mailinize otomatik gönderilir. Ayrıca siteye giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi görebilirsiniz.

 

Kitapları açabilmeniz için bir defaya mahsus indirmeniz gerekir. Bunun için bilgisayarınızın internete bağlı olması gerekir. Kitabı indirdikten sonra ÇALIŞTIR butonuna tıklayınız.

Bu aşamadan sonra kumandadaki tuşlarla kalem ve şekil özellikleri ile yazım ve çizim, sayfa altında bulunan yön tuşları ile sayfalar arasında ilerleme yapabilirsiniz. Sol alt köşede bulunan boş sayfa iconuna tıklayarak boş sayfa açabilirsiniz.

Büyüttüğünüz sorudan tekrar ilgili sayfaya dönmek için sayfanın altında ve ortada bulunan butonuna tıklayabilirsiniz.